İzmir Güvenilir Rent A Car

Kiralamak istediğiniz araca karar verdikten sonra ise kimliğiniz ve ehliyetiniz ile birlikte araç kiralama sözleşmesini imzalayarak aracınızı anında teslim alabilirsiniz. Dilerseniz havaalanı araç teslimi hizmetlerimizden yararlanabilir, aracınızın özel bir şoförle havaalanına sizi karşılamak üzere gönderilmesini sağlayabilirsiniz. İzmir özel araçla şehir içi ulaşımınızı gerçekleştirebilmeniz için oldukça rahat bir şehirdir. Dilerseniz özel aracınızla şehre 45 dakika uzaklıkta bulunan Çeşme ilçesini ziyaret edebilir eğer vaktiniz varsa burada kısa bir tatil yapabilirsiniz. Alaçatı’da rüzgar sörfü yapabilir, Ilıca’nın sıcacık denizi ve tertemiz kumsallarının tadını çıkartabilirsiniz.

rent a car

Adnan Menderes Havalimanı’nın bulunduğu semt olan Gaziemir içerisinde araç kiralama hizmetleri veren gaziemir rent a car firmamızdan sizde istediğiniz özelliklere sahip olan bir araç kiralayabilirsiniz. Firmamızın ofisinin havaalanına oldukça yakın olması sayesinde eğer İzmir’e uçakla seyahat ediyorsanız havaalanında uçaktan iner inmez ofisimize gelerek kendiniz için bir araç kiralayabilirsiniz. Ofisimizi ziyaret ederek araç seçeneklerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Tatilinizi tamamladıktan sonra işlerinizi tamamlamak üzere şehre aracınızla istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Gaziemir rent a car firması olarak uzun yıllardır müşterilerimize piyasadaki en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta olan firmamız, emniyetinize de büyük önem vermektedir. Bu nedenle kiralama hizmetleri verdiğimiz tüm araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta, araçta bulunan herhangi bir arıza sebebiyle olumsuz bir durum yaşamanıza sebep olacak bir durum meydana gelmemektedir. Herhangi bir kaza yaşanması durumunda ise gaziemir rent a car firmamızın tüm araçları kaskolu olduğu için hiçbir şekilde bir sıkıntı yaşamazsınız. Firmamızın araç kiralama ücretleri ve vermekte olduğumuz tüm hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek, araçlarımızı yakından inceleyebilmek için gaziemir rent a car ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.