Ankara Rent A Car Servisi

Ankara rent a car olarak sürekli yenilediğimiz araç filolarımız ile sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Ankara’nın en uygun araç kiralama firması olarak aradığınız niteliklerdeki birçok marka ve modeli en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Aradığınız tüm konforu Renault, Fiat, Ford, Sandero ve Dacia gibi lüks markalarla sizlerin kullanımına sunan firmamız, kiralama sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz çocuk koltuğu, cep telefonu, tekerlekli sandalye, navigasyon cihazı veya özel şoför gibi birçok ek hizmeti de isteğinize sunarak ek fiyatlarla tüm seyahat ihtiyaçlarınızı gidermek için kusursuz hizmet amaçlamaktadır. Ankara bölgesinde kurularak Adana, İzmir, Antalya, İstanbul gibi diğer şehirlere de ulaşmayı başaran firmamız , ankara ucuz araba kiralama arayanlar için en uygun fiyat hizmetini de sağlamaktadır.

rent a car

 

Dilerseniz yolculuklarınızdan sonra hava alanlarındaki araç ihtiyacınızda, dilerseniz herhangi bir noktadaki araç ihtiyacınızda ayağınıza kadar getirebileceğimiz konforu, birkaç dakika içinde işlemlerini hallederek sizlere teslim etmekteyiz. Tamamen yasal çerçeveler dahilinde gerçekleştirdiğimiz kiralama işleminde, B ve C grubu araçları kiralayabilmek için 23 yaş sınırı ile birlikte en az 3 senelik ehliyet şartı, diğer gruplar için 28 yaş sınırı ile en az 5 senelik ehliyet sahibi olma şartı aranmaktadır. Aksi takdirde sizlerin can güvenliğiniz için her türlü önlemi almaktan geri kalmayan firmamız, koşulların dışındaki kiralamalara da müsaade etmeyecektir.

Hava alanında iniş yapacağınız tarihi ve saati firmamıza belirttiğiniz zaman iniş saatinizin bir saat öncesinden dilediğimiz aracımız hazır ve sizi bekliyor olmaktadır. İndiğinizde elindeki karta isminizi yazarak çıkış kapısında bekleyen çalışanımız sizleri karşılamakta ve aracınızı teslim etmektedir. Araç ödemesini kiralama anında peşin yapabileceğiniz gibi, kredi kartı ile de ödeme mümkündür. Havaalanından sizlere sunduğumuz hizmette ucuz rent a car ankara firmamız kiralama gününü artırdığınızda fiyatta indirim yapacak, böylelikle ucuz araba kiralayan firma olma özelliğimizi hiçbir zaman göz ardı etmemekteyiz.