İstanbul Rent A Car

İstanbul Rent a car olarak İstanbul ve çevresinde oto kiralama hizmeti veren firmamız siz değerli müşterileri için en iyi araçlarla hizmet vermektedir. Geniş araç filomuz ile beraber siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunuyoruz. Araç kiralamak istediğiniz zaman sizde aradığınız aracı bulacak ve kiralayacaksınız. Özellikle müşterilerin en çok tercih ettiği araçlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra VIP araçlar, lüks araçlar, ticari araçlar ve araç türleri sizin hizmetinize sunulmaktadır. Bu araç türleri arasından seçimlerinizi yaparak kendiniz için en uygun olanını seçebilirsiniz. Rent a car İstanbul bünyesinde bulunan her aracın ayrı ayrı kaskoları ve sigortaları bulunmaktadır.

Bu sayede kiraladığınız araçlarda olası bir kaza ya da hasar durumunda aracınızın tüm bakım ve onarımları ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu süreçte firmamız sizi hiçbir şekilde rahatsız etmemekte ve bu süreçte mağdur olmamanız için size eşdeğer özelliklere sahip farklı bir araç kiralanmaktadır. Oto kiralama olarak ücret konusunda da siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Özellikle rakip birçok firmaya göre çok daha uygun fiyatlar sunmaktayız. Bunun yanı sıra uzun süreli veya toplu araç kiralamalarında sizlere ekstra indirimler yapılmaktadır. Bu indirimler sayesinde de araçlarımızı daha ucuza kiralayabiliyorsunuz. Sizde araç kiralamada uygun fiyat ve çeşitlilik arıyorsanız rent a car İstanbul olarak bizimle iletişime geçmelisiniz.

rent a car

 

Araç kiralama İstanbul havalimanında sizlere oto kiralama hizmeti veren bir kuruluştur. Bünyemizde bulunan birbirinden farklı onlarca araç sayesinde sizde istediğiniz aracı bularak istediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Özellikle her isteğe ve her bütçeye uygun araçlarımız sayesinde sizler için en iyi hizmeti sunuyoruz. Araç kiralama olarak çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendimizi ve araç filomuzu yenilemekteyiz. Bu sayede de sizlere hep en iyi araçları sunmaktayız ve rent a car İstanbul olarak geniş bir araç filosuna sahibiz.

Araç filomuzda küçük binek araçlardan büyük araçlara kadar aradığınız her türlü aracı bulabilirsiniz. Bulduğunuz araçları da sadece ufak birkaç evrak işlemi sonrasında kiralayabilirsiniz. Firmamız diğer firmaların aksine sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Bunun yanı sıra haftalık, aylık, yıllık kiralamalarda ise ekstra indirimler sizleri beklemektedir. Uzun süreli kiralamalarda araçların kaskosu ve sigortası şirketimiz tarafından düzenli bir şekilde yaptırılmakta bunun yanı sıra 6 ayda bir yapılması gereken bakım ve onarımları da yine firmamız tarafından yaptırılmaktadır. Ayrıca olası biz kaza durumunda tüm işlemlerle firmamız ilgilenmekte ve size anında yeni bir araç tahsis edilmektedir. Eğer sizde alanında uzman ve kaliteli bir firmadan araç kiralamak isterseniz İstanbul araba kiralama olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.