Ankara Rent A Car

Ankara rent a car ile Başkent içerisinde seyahat etmek artık düşündüğünüzden daha kolay. Ankara’da size cazip rakamlarla rent a car hizmeti sunan bu firma sayesinde artık kısıtlı zamanda yapılan iş seyahatlerinizde zaman kaybetmeyeceksiniz. Web sitemizden yapmış olduğunuz rezervasyon ile aracınızı kolayca teslim alabilir ve seyahatinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Size bir sürü değişik çeşit araç ile hizmet sunan firmamız jip, ticari araç ve sedan tipi araçlar içinde çeşitli markaları da bünyesinde barındırıyor. 7+1 VIP araç seçeneği bile olan araç filomuza web sitemizden göz atabilirsiniz. Mercedes, BMW, Range Rover, Country Man gibi birçok lüks araç içinden dilediğinizi kiralayıp Ankara’da rahatça bir tur atabilirsiniz.

ankara rent a car

Ankara rent a car, uygun fiyat ve lüks araba seçenekleri ile ve alanında bir numara olmanın gururuyla karşınızda. Tüm araçlarımızda klima bulunmaktadır. Güvenliğin ve konforun buluştuğu rent a car Ankara zengin seçenekleri ve en yeni arabalarıyla sizlere hizmet veriyor. 7/24 size hizmet veren telefon numaramızdan bizde ulaşabilir, aynı zamanda web sitemizden de aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Kiralama koşulları web sitemizde yayınlanmaktadır. Araçlara göre değişen fiyatlara da buradan göz atabilir ve araç özelliklerini web sitemizde bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun aracı ister bir gün ister bir ay kiralayabilir ve cazip fiyatlarımızdan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Size her türlü kolaylığı sunduğumuz firmamız her saat hizmetinizdedir. Üstelik araçlarımızda 7/24 yol yardım garantisi de sunulmaktadır. Bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.

Ankara Rent A Car 

Rent a car Ankara araba kiralamak insanların ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun bir işlemdir. İnsanlar ister günlük ister haftalık olsun ne kadar süre ile isterlerse araba kiralayabilirler ve günlerini eğlenceli geçirebilirler. Araba kiralama koşullarına uyulduğu sürece sizin için en iyi yöntem araba kiralamak olacaktır. İnsanlar bir arabaya sahip olduklarında her zaman kullanmayabilirler ve zaman geçtikçe bir model arabadan sıkılabilirler. Oysaki araba kiralama ile her gün araba değiştirebilirsiniz. Bu gibi imkanları varken araba satın almak yerine araba kiralamak sizin için daha caziptir. Araba sadece zevk için ve eğlence için kiralanmaz. Aynı zamanda acil bir durum olduğunda ve araba gerektiğinde de araba kiralanabilir. Diyelim ki bir iş için şehir dışına çıkmanız lazım ve toplu taşıma araçları bu seyahat için uygun değil. İşte tam bu noktada araba kiralama devreye giriyor ve sizi bütün sıkıntı ve zahmetlerden kurtarıyor.

Rent a car Ankara ile araç kiralama süresi en az 24 saat olmaktadır. Ücret peşin olarak alınmaktadır ve kasko da fiyatlara dahildir. Arabaya müşteri dolayısı ile bir zarar geldiğinde örneğin ruhsat ya da anahtar kaybolduğunda sorumluluk müşteriye aittir. Kiralama koşulları içerisinde teslim saatinin gecikmesi durumunda ücretin de arttırılması mevcuttur. 3 saat gecikmesi durumunda 1 gün parası alınmaktadır. Kiralayacak olan kişi B ya da C grubu ehliyete sahip ise en az 23 yaşında ve 3 yıllık bir ehliyet sahip olması gerekir. Diğer gruplara ait ise de en az 28 yaş olmalı ve 5 yıllık bir süre ile ehliyete sahip olunmalıdır. Eğer siz de araba kiralama istiyorsanız Ankara rent a car ile iletişime geçebilir ve gününüzü eğlenceli geçirmeyi sağlayabilirsiniz.